WARKOT pod Twoje drzwi
tel. 518 777 810

Koncerty

WARKOT zajmuje parter budynku „Kaskada” przy ulicy Narutowicza 7/9 tylko 50 metrów od ulicy Piotrkowskiej — samo centrum Łodzi!
W naszym klubie napijesz się  piwa, które warzymy na miejscu — bezpośrednio na Twoich oczach. Do piwka proponujemy przepyszną pizzę i klimatyczną muzykę.

WARKOT to idealne miejsce na koncert: duża powierzchnia, świetne nagłośnienie i oświetlenie. Do tej pory zagrali u Nas m.in.: Farben Lehre, Gutek, Kobranocka, Sexbomba, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Furia, Totenmesse, Hate, Pandemonium, Antimatter, Nagły Atak Spawacza, Sacriversum i wielu innych. 

Planujesz organizację koncertu? Zapraszamy do kontaktu z Menadżerem.

Michał Bartos

Menadżer

Michał Bartos to muzyk z blisko 25-letnim stażem. Jest basistą łódzkiego zespołu Pandemonium, z którym nagrał wiele płyt i zagrał setki koncertów w Polsce i zagranicą. Pracował między innymi w takich klubach muzycznych jak „Riff-Raff”, „Od zmierzchu do świtu”, „Bronx”, „Zmierzch”, „Lokomotywa”, czy warszawska „Harenda”.

Michał pasjonuje się muzyką. Zespoły, które występują u nas na żywo, są wybierane przez niego bardzo starannie. Dlatego właśnie zawsze możesz liczyć na świetną atmosferę i niezależnie od Twoich preferencji muzycznych nigdy się nie zawiedziesz.

WARKOT jest wyjątkowo dużym lokalem, w którym masz możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez firmowych, imprez okolicznościowych i rezerwacji dla 10…20…30… oraz większej liczby osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę ww. imprez. Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji takich wydarzeń. Wszelkiej pomocy udzieli Wam Michał.

Michał Bartos (Menadżer), mail: michal.bartos@browarwarkot.pl, tel.: +48 519 745 739
Bieżące informacje na temat imprez dostępne są na naszym fan page’u na Facebooku.

Klubopiwiarnia - galeria