Nasza historia zaczęła się tak...

W 2016 roku Witek, Janek i Prezes otworzyli Browar — Klubopiwiarnię. Na siedzibę wybrali miejsce szczególne… Ba! Kultowe nawet… Legendarny klub „Kaskada”, gdzie przed laty bawiła się cała Łódź.

Trójka naszych założycieli to znani smakosze piwa. Witek i Janek byli członkami Klubu Piwowara w firmie Ericpol,  jednej z wiodących firm informatycznych w Polsce, której Prezes był miłośnikiem piwa. Nazwa klubu zobowiązywała…
Należeli do niego ludzie, którzy nie tylko lubili pić piwo, ale starali się je samodzielnie warzyć. Wydaje się nawet, że ten drugi aspekt klubowego członkostwa był dla nich ważniejszy. Dlatego właśnie Prezes wspólnie z Witkiem i Jankiem po dwóch latach działalności Klubu Piwowara postanowili założyć komercyjny browar. Tak oto powstał WARKOT. Tu w sercu Łodzi, przy ulicy Narutowicza 7/9, wybiło źródło dobrze uwarzonego piwa i wspaniałej zabawy. Tu na miejscu można od razu spróbować naszych specjałów.

Budowa dobrego biznesu piwnego to proces trudny i mozolny, tylko dla wytrwałych pasjonatów. Po dwóch latach działalności na placu boju pozostał już tylko Prezes. Obecnie Browar WARKOT ze swoim nowym piwowarem — Małgosią Węgierską i nowym managerem lokalu — Michałem Bartosem, rozwija się bardzo prężnie. Ilość uwarzonego piwa w 2019 roku zwiększyła się trzykrotnie, obroty Klubu również wzrosły proporcjonalnie. Mamy ambitne plany dalszego rozwoju i wprowadzenia naszego piwa do hurtowni i sklepów.

Wpadnij do nas. Nasz piwowar ciągle eksperymentuje i tworzy nowe smaki. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie…