WARKOT pod Twoje drzwi
tel. 518 777 810

Klubopiwiarnia…

Klubopiwiarnia zajmuje znaczną część parteru budynku „Kaskada” przy ulicy Narutowicza 7/9.
To tylko 50 metrów od ulicy Piotrkowskiej — samo centrum Łodzi! W naszym Klubie napijesz się naszego piwa, które właśnie tutaj, na miejscu warzymy — bezpośrednio na Twoich oczach. Do piwka proponujemy smaczne przekąski. Klimatu dopełnia naprawdę fajna muzyka, o którą dba manager naszego Klubu — Michał Bartos.

Michał Bartos

manager Klubopiwiarni

Michał Bartos to muzyk z blisko 25-letnim stażem. Jest basistą łódzkiego zespołu Pandemonium, z którym nagrał wiele płyt i zagrał setki koncertów w Polsce i zagranicą. Pracował między innymi w takich klubach muzycznych jak „Riff-Raff”, „Od zmierzchu do świtu”, „Bronx”, „Zmierzch”, „Lokomotywa”, czy warszawska „Harenda”.

Michał pasjonuje się muzyką. Zespoły, które występują u nas na żywo, są wybierane przez niego bardzo starannie. Dlatego właśnie zawsze możesz liczyć na świetną atmosferę i niezależnie od Twoich preferencji muzycznych nigdy się nie zawiedziesz.

Klubopiwiarnia jest wyjątkowo dużym lokalem, w którym masz możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez firmowych, imprez okolicznościowych i rezerwacji dla 10…20…30… oraz większej liczby osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę ww. imprez. Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji takich wydarzeń. Wszelkiej pomocy udzieli Wam Michał.

Michał Bartos (Manager), mail: michal.bartos@klubopiwiarnia.pl, tel.: +48 519 745 739
Bieżące informacje na temat imprez dostępne są na naszym fan page’u na Facebooku.

Klubopiwiarnia - galeria